- Олександра Рибку вже можна вважати гравцем "Динамо"? – запитує у Андрія Головаша кореспондент сайту «Football.ua».
- Ні-ні, "Динамо" надало можливість йому тренуватися - за це велике спасибі, але це не означає, що тепер він буде переходити в цей клуб. У Саші є кілька пропозицій: як від українських клубів, так і від зарубіжних, йому просто треба вибрати. Сьогодні для нас головним критерієм є рівень тренувального процесу. Моя позиція така: Саша повинен сам зробити вибір. Саме він повинен відчути, де знову зможе стати першим номером, де знову відчує впевненість. Це дуже важливо після дворічного простою.
- Я так і не зрозумів: чи зацікавлено у співпраці "Динамо"?
- Поки ніяких конкретних розмов немає.
- Мірча Луческу говорив, що після двох років простою повернутися неможливо. Ви зберігаєте оптимізм за службовим обов'язком або ж це істинний оптимізм?
- Думку Луческу поважаю, але Саша ці два роки не сидів, склавши руки, він тренувався постійно: "Оболонь", "Арсенал", тепер ось в "Динамо". Він зробив все для повернення. Моя думка в тому, що, якщо клас є, якщо є працьовитість - все буде. Так що це скоріше і людський, і професійний оптимізм.
- Важко переконати у всьому тому, що ви тільки що сказали, потенційних роботодавців?
- Слава богу, Сашу знають і пам'ятають, незважаючи на те, що трапилося. Я навіть скажу, що вже півтора року тому були клуби, готові з ним співпрацювати по закінченню терміну дискваліфікації. З січня він вже може грати.