"Варто віддати належне гравцям "Верони". Я винен в цій поразці. У будь-якому разі, мої вітання і похвала гравцям "Верони", - написав Балотеллі у своєму твіттері.
Нагадаємо, "Мілан" програв "Вероні" з рахунком 2:1
"Варто віддати належне гравцям "Верони". Я винен в цій поразці. У будь-якому разі, мої вітання і похвала гравцям "Верони", - написав Балотеллі у своєму твіттері.
Нагадаємо, "Мілан" програв "Вероні" з рахунком 2:1