Ващук вважає, що кияни переможуть з рахунком 0:2, тому що рівень гравців «Динамо» значно вищий за рівень команди Віталія Кварцяного.
- У Луцьку киянам завжди непросто здобувати перемоги. Упевнений, так буде і цього разу. Команда Віталія Кварцяного за рахунок самовіддачі, пресингу і дисципліни спробує дати бій лідеру чемпіонату. Проте рівень майстерності у гостей помітно вище. Це і стане головною запорукою успіху підопічних Сергія Реброва, - наводить його слова «Sport.ua».