УЕЛБЕК : "З Польщею постараюся зіграти краще"

Світовий футбол 13 Жовтня, 06:44 926
УЕЛБЕК : З Польщею постараюся зіграти краще | 19-27
Нападаючий збірної Англії Данні Уелбек прокоментував поєдинок своєї команди проти Чорногорії, що наблизив Трьох Левів до виходу на чемпіонат світу.

Нападаючий збірної Англії Данні Уелбек прокоментував поєдинок своєї команди проти Чорногорії, що наблизив Трьох Левів до виходу на чемпіонат світу.

Англійці не змогли відзначитися в першому таймі, проте друга половина ознаменувалася одразу чотирма голами, на які чорногорці змогли відповісти лише одним взяттям воріт. Тепер підопічним Роя Ходжсона необхідно здолати Польщу в останньому турі, щоб вийти безпосередньо на чемпіонат світу.

"Це була гра, в якій потрібно було проявити терпіння. Ми повинні були терпляче гнути свою лінію, щоб потім зламати оборону суперника", - сказав Уелбек в інтерв'ю FATV.

"У свою чергу нам потрібно було бути обережними, адже Чорногорія володіє відмінним підбором гравців в атаці, здатних вколоти на контратаці".

"Ми знали, чого хотіли, тому повністю заслужили три очки. Це найголовніше. Проти Чорногорії я зіграв непогано, але сподіваюся, що у вівторок з Польщею буду діяти ще краще".