Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс не шкодує про відставку Олега Блохіна, яка відбулася після матчу з «Шахтарем» рік назад, 16 квітня.
- Я не можу про це шкодувати. Видно неозброєним оком, що команда прогресує, грає в абсолютно інший футбол, бореться на полі. Створено колектив, який розуміє тренера. Може щось виходити, а щось - ні, але до кого можна сьогодні мати претензії по грі?
Напевно, я ризикував. Але я звик ризикувати. Я стільки наризикував, що нарешті побачив в Реброві людину, яка хоче вирости в класного тренера, і він це демонструє в цьому році. Думаю, що всі великі перемоги в нього ще попереду. Пройшов всього лише один рік, а команда за рік не робиться. У нас молодий колектив. Щоб у такій грі випустити молодого Чумака, потрібно мати сміливість, відповідальність перед уболівальниками і колективом. Я вважаю, що Ребров на правильному шляху, і впевнений, що у нього все вийде, - сказав Ігор Суркіс в ефірі програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1».