Наставник «Говерли» шкодує про відсутність у матчі проти «Чорноморця» (1:1) півзахисника Лукмана Аруни, який отримав пошкодження у минулому турі.
«На мій погляд, нічия є закономірним результатом. Ми зіграли набагато нижче за якістю гри, ніж минулі три матчі. Тоді ми забивали по два м'ячі і створювали багато моментів. Відсутність Аруни для нас багато значить, адже не було контролю м'яча у центральній зоні, м'яч зовсім не тримався. Не виходило «обслуговувати» нападників», - сказав Грозний в ефірі програми «ПроФутбол».