За словами президента ФФУ Андрія Павелко, план «А» - 8 команд і чотири кола, план «B» - 10 команд і три кола, план «С» - 12 команд, які після першого етапу розбиваються на дві групи по шість. Останній варіант вже розкритикував тренер «Металіста» Ігор Рахаєв.
«Схема з поділом на дві групи, де одні будуть боротися за виживання, а інші - за єврокубки - не дуже вдала. До однієї з груп вболівальники будуть проявляти менше інтересу. Якщо ж всі будуть грати в три-чотири кола, то це вже більш рівні умови. Збережеться видовищність, і футбол тільки виграє», - сказав Рахаєв, передає Террикон