Як повідомляє Чемпионат.com, луцька «Волинь» провела перший із контрольних матчів, запланованих під час ігрової паузи, пов'язаної з матчами національних збірних. Перший суперник – «Динамо» з Бреста.
Обидві команди мали можливість забити, але не змогли реалізувати моменти. Повідомляється, що Віталій Кварціний виставив у складі волинян кілька зовсім нових гравців, щоб почати їх ігрові кондиції. Другий матч команд відбудеться 14 жовтня.
«Волинь» (Луцьк, Україна) – «Динамо» (Брест, Білорусія) - 0:0
«Волинь» (перший тайм): Литовченко, Сімінін, Масло, Матуку, Шиш, Парцванія, Матей, Шумахер, Бікфалві, Бабатунде, гравець на перегляді.
«Волинь» (другий тайм): Шеліхов, Годований, Матуку, Парцванія, Немчанінов, Гошкодеря, Скоба, Рамон, Хомченко, Козьбан, гравець на перегляді.