Дніпропетровський «Дніпро» усією командою святкує у роздягальні НСК «Олімпійський» перемогу над «Брюгге» (1:0) та історичний вихід до півфіналу Ліги Європи.
Наступну світлину виклав у своєму Instagram екс-динамівець Роман Безус:

Дніпропетровський «Дніпро» усією командою святкує у роздягальні НСК «Олімпійський» перемогу над «Брюгге» (1:0) та історичний вихід до півфіналу Ліги Європи.
Наступну світлину виклав у своєму Instagram екс-динамівець Роман Безус:
