Відразу після завершення матчу у Харкові вночі наша команда повернулася до столиці, де відпочивала до другої половини дня суботи. Вчора ввечері збірники взяли участь у відновлювальному занятті, а недільним ранком Михайло Фоменко влаштував для них теоретичне заняття. Вже сьогодні на команду чекає останнє тренування перед вильтом на гру.
Що стосується розташування закордоном, то з Борисполя збірна вирушить до Італії, в місто Рімені, а звідти автобусом дістанеться місця дислокації у Реччоне. До стадіону «Олімпійський», де відбудеться і перед матчеве тренування, і гра, українці будуть їздити 25 кілометрів автобусом обидва дні.
Як повідомив Олександр Гливинський, травмованих у складі збірної немає, всі гравці здорові і готуються до матчу.