З «Волині» можуть зняти шість очок

Футбол України 27 Квітня, 11:05 913
З «Волині» можуть зняти шість очок  | 19-27
Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов повідомив, що луцька «Волинь» може втратити шість очок через заборгованість по заробітній платі перед колишнім футболістом Олегом Герасимюком.

Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов повідомив, що луцька «Волинь» може втратити шість очок через заборгованість по заробітній платі перед колишнім футболістом Олегом Герасимюком.

- Луцька «Волинь» все-таки ризикує втратити 6 очок. За негласним договором, Федерація футболу очікувала, що клуб розрахується зі своїм футболістом Олегом Герасимюком до 29 березня, проте формула успіху деяких клубів щодо своїх гравців - гроші були, гроші будуть, але зараз для тебе грошей не виявилося - є актуальною і для цього випадку. Що обурює Герасимюка: незважаючи на невиконання клубом даних обіцянок, Федерація не поспішає знімати очки з «Волині», - сказав Денисов в ефірі каналу «Футбол 1».