Екс-гравець «Динамо» Василь Рац похвалив Олександра Шовковського і розповів, що грубість футболістів тільки зіпсувала гру киян та «Шахтаря».
«Думаю, після цієї нічиєї «Динамо» можна привітати з чемпіонським званням, - сказав «Вестям» екс-гравець збірної СРСР Василь Рац. - Команди грали практично на рівних, але по моментах перевага все ж було у «Шахтаря». Взяти хоча б кінцівку матчу, коли киян врятувала поперечина. Також багато в чому «Динамо» виручив досвід Шовковського, він був кращим у складі своєї команди. Але і йому є за що подякувати партнерам, які не дали розгулятися бразильцям «Шахтаря». Якби їм надали свободу, результат міг би бути іншим. У цьому плані «Динамо» тактично переграло гірників».
«Так, були помилки, але, мабуть, в цілому футболісти виконали установку тренера. Шкода, що другий тайм зіпсувала груба гра і постійні зупинки. Хотілося побачити чистий футбол з мінімумом непотрібних фолів. Але зрозуміти гравців можна, враховуючи високі ставки цього матчу».