Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді дав коментар після матчу з донецьким «Шахтарем» (0:0).
«У нас із «Шахтарем» завжди такі ігри: стики, боротьба, провокації... Так що до цього ми ставимося нормально, - сказав Хачеріді в ефірі каналу «Футбол 2».