«Фіорентина» поплатилася в чемпіонаті за перемогу над «Динамо» в Лізі Європи

Динамо Київ 28 Квітня, 07:02 1482
«Фіорентина» поплатилася в чемпіонаті за перемогу над «Динамо» в Лізі Європи  | 19-27
Недавній суперник київського «Динамо» в чвертьфіналі Ліги Європи флорентійська «Фіорентина» у наступному матчі Серії А після перемоги над «біло-синіми» на своєму полі начисто програв явному аутсайдеру «Кальярі» - 1:3.

- Ми постраждали від відсутності нерва і енергетики, які спалили в матчі Ліги Європи. Гравці засмучені. Шкода наших уболівальників. Ми повинні відновити впевненість і командний дух, - пояснив стан речей головний тренер «фіалок» Вінченцо Монтелла.