Колишній форвард київського «Динамо» Максим Шацьких, який виступає нині в ужгородській «Говерлі», у своїй конференції на Dynamo.kiev.ua зізнався, що перебуває в активному пошуку нової для себе команди.
«Давно вже замислююся про те, щоб знайти собі новий клуб. Але поки рано говорити про варіанти. Коли буде на цей рахунок якась конкретика, я відразу ж про це повідомлю», — написав Шацьких.
Нагадаємо, в «Говерлі» існують серйозні проблеми з виплатою заробітної платою: грошей футболісти ужгородської команди не бачать вже десять місяців.