Денис Хомутов: «Донеччани повинні забути всі останні невдачі і показати все, на що вони здатні»

Динамо Київ 29 Квітня, 05:49 969
Денис Хомутов: «Донеччани повинні забути всі останні невдачі і показати все, на що вони здатні»  | 19-27
Півзахисник «Олімпіка» (2006-2009), найкращий бомбардир команди за всі роки виступів у Кубку України поділився очікуваннями від сьогоднішнього протистояння киян та донеччан.

Півзахисник «Олімпіка» (2006-2009), найкращий бомбардир команди за всі роки виступів у Кубку України поділився з ua-football.com очікуваннями від сьогоднішнього протистояння киян та донеччан.

«Донеччани розуміють, що можуть увійти до історії, а отже повинні забути всі останні невдачі і показати все, на що вони здатні. Перед тим, як дати цей коментар, я спілкувався з Романом Санжаром. Він сказав, що команда налаштовується на дві кубкових гри проти «Динамо» з максимальною концентрацією. Весняними матчами чемпіонату «Олімпік», за великим рахунком, теж пожертвував для того, щоб якомога ліпше підготуватися до поєдинків у Кубку. У Прем’єр-лізі завдання-мінімум команда вирішила ще восени. Власне, в останньому поєдинку з «Карпатами» донеччанам тому й не вистачало свіжості, що до гри у Львові команда підійшла на фоні певної втоми після тижня ударної роботи вже з прицілом на Кубок Україна.

Недооцінки «Олімпіка» з «Динамо», думаю, очікувати не варто, хоча зрозуміло, що на «Фіорентину» чи «Шахтар» кияни налаштовуються трохи інакше. Зрозуміло, що Ребров вдасться до певної ротації зі складом, але великих змін, мабуть, не буде. «Олімпік» у порівнянні з поєдинком у Львові буде грати трохи інакше. Проти «Карпат» донеччани застосовували високий пресинг, але він виявився неефективним через швидкі контратаки суперника. Враховуючи силу динамівських флангів, швидкість і техніку Ярмоленка та Ленса, «Олімпіку» варто зосередитися на обороні, а попереду розраховувати на контрвипади і стандартні ситуації, які можуть замкнути високі Гришко та Дитятьєв».