Мірча Луческу: «Шахтар» все одно залишається сильнішою командою, ніж «Динамо»

Динамо Київ 30 Квітня, 06:52 1666
Мірча Луческу: «Шахтар» все одно залишається сильнішою командою, ніж «Динамо»    | 19-27

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу - про гру з «Дніпром».

«Дніпро» зіграв у більш відкритий футбол. У кожного свої цілі. Але думаю, що «Шахтар» все одно залишається сильнішою командою, ніж «Динамо». Ми мали ігрову перевагу над ними в обох іграх. Але, напевно, після кількох поспіль перемог у чемпіонатах всі бажають бачити іншого чемпіона».

«Напевно, Коста думками вже не в чемпіонаті України. Напевно, прийшов час йому піти. Він не зібраний, багато помиляється, нестабільний. Я його прекрасно розумію. Весь рік він, напевно, думає не про чемпіонат України, а про команди, які ним цікавляться. Якості його не обговорюються: хороший дриблінг, швидкість, удар — вони на високому рівні. І, природно, він хоче грати на більш високому рівні. Не думаю, що це буде великою проблемою для нас. Є Марлос, Нем. Думаю, ми зможемо замінити».

«Не хотілося б коментувати суддівство. Якщо пам'ятаєте, арбітр судив нашу гру з «Динамо», коли видалив Шевчука, і ми, по суті, на цьому закінчили боротьбу у чемпіонаті. Скажу тільки, що Степаненко за перший же фол отримав жовту картку, а 8 поспіль фолів Федецького призводили тільки до усним зауваженням. Були й інші ситуації, які не хотілося б зараз розбирати. Міг би дати Степаненко і другу жовту картку і видалити. Першої ж картки йому, думаю, не було. Хотів би відзначити арбітра на лінії, яка розібралася у складному епізоді, коректно та уважно судить. Це кращий асистент арбітра в чемпіонаті України», - цитує Луческу офіційний сайт «Дніпра».