Олександр Рибка: «Якби «Олімпік» грав так з усіма командами, як з «Динамо», вони були в турнірній таблиці вище»

Динамо Київ 30 Квітня, 08:51 1131
Олександр Рибка: «Якби «Олімпік» грав так з усіма командами, як з «Динамо», вони були в турнірній таблиці вище»   | 19-27
Голкіпер «Динамо», пояснив, чому його команда не змогла обіграти «Олімпік» у першому матчі півфіналу Кубка України (0:0).

Голкіпер «Динамо», пояснив, чому його команда не змогла обіграти «Олімпік» у першому матчі півфіналу Кубка України (0:0), - інформує matchday.ua.

«Після гри з «Шахтарем« всі були трохи втомлені психологічно. Важко перебудуватися. Ну, і якщо б «Олімпік« грав так з усіма командами, як з «Динамо«, вони б зараз були в турнірній таблиці вище», сказав Рибка.