Матч 22-го туру Прем'єр-ліги між київським «Динамо» та ужгородською «Говерлою» буде показано телеканалом 2+2.
Початок прямої трансляції 4 травня з НСК «Олімпійський» о 16:55.
Матч 22-го туру Прем'єр-ліги між київським «Динамо» та ужгородською «Говерлою» буде показано телеканалом 2+2.
Початок прямої трансляції 4 травня з НСК «Олімпійський» о 16:55.