Рибка похвалився своїм уловом. ФОТО

Динамо Київ 1 Травня, 12:44 2191
Рибка похвалився своїм уловом. ФОТО  | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка на травневі свята відкрив сезон риболовлі.

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка на травневі свята відкрив сезон риболовлі.

«Сезон відкритий! Карп хороший - 2,400! На фотці маленьким здається, але довелося попотіти! І це на вудку!» - поділився Рибка з читачами свого Instagram.