Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка на травневі свята відкрив сезон риболовлі.
«Сезон відкритий! Карп хороший - 2,400! На фотці маленьким здається, але довелося попотіти! І це на вудку!» - поділився Рибка з читачами свого Instagram.

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка на травневі свята відкрив сезон риболовлі.
«Сезон відкритий! Карп хороший - 2,400! На фотці маленьким здається, але довелося попотіти! І це на вудку!» - поділився Рибка з читачами свого Instagram.
