Хачеріді покинув збірну

Динамо Київ 13 Жовтня, 18:23 5103
Хачеріді покинув збірну | 19-27
Інтерв`ю Тараса Степаненка телеканалу "Футбол"

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко, який пропустить матч відбору до ЧС-2014 проти Сан-Марино через дискваліфікацію, в ефірі телеканалу «Футбол» розповів про свої очікування від останнього туру кваліфікації.

- Виходить, що гру з Сан-Марино я пропускаю. Але, може бути це й добре. Тому що ця картка згорає, а, якщо нам доведеться грати матчі плей-офф, то я вже зможу допомогти команді.

- Не віриш, що Польща відбере очки у Англії?

- Чому? Я вірю! Але готуватися все одно потрібно. Ясна річ, що вболівати будемо за Польщу, але до плей-офф потрібно бути готовими.

- Ти і Хачеріді дискваліфіковані, але разом зі збірною підете в Сан-Марино?

- Женя вже залишив розташування збірної, він включився в тренувальний процес своєї команди. Я досі тут, бо «​​Шахтар» зараз в Анталії, тому мені немає сенсу повертатися до Донецька. Напевно полечу додому, коли команда повернеться з Туреччини - завтра.

- Який матч ти будеш дивитися у вівторок Сан-Марино або Англію з Польщею?

- Швидше за все, буду дивитися Англію і Польщу. Буду намагатися допомагати збірної Польщі, сподіваюся, як і вся Україна. Наші хлопці, я думаю, розберуться з Сан-Марино як годиться, я в це вірю, а от полякам потрібно допомогти .

- Шампанське всяк випадок приготуєш?

- У мене вдома стоїть пляшка для особливого випадку, сподіваюся, що це буде саме він.