Бенітес покидає «Наполі»

Світовий футбол 2 Травня, 11:58 693
Бенітес покидає «Наполі»    | 19-27
Іспанський фахівець Рафаель Бенітес розповів, що не буде продовжувати контракт з «Наполі» після закінчення сезону.

За інформацією Daily Mirror, Бенітес розраховує повернутися в прем'єр-лігу, де зацікавленість у його послугах проявляють відразу кілька клубів.

Рафаель вирішив не підписувати п'ятирічний контракт, який був йому запропонований в Неаполі, пише Sport.BigMir.net

Нагадаємо, «Наполі» зіграє з «Дніпром» в півфіналі Ліги Європи-2014/15, а також займає четверту сходинку в турнірній таблиці італійської Серії А.

В якості можливих наступників Бенітеса називаються прізвища аргентинця Марсело Б'єлси і серба Сініши Михайловича.