Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов, після перемоги над «Карпатами» (1:0) у 22-му турі Прем'єр-Ліги, оголосив про бажання припинити співпрацю з маріупольським клубом.
«Я хочу цивілізованим шляхом вирішити питання припинення роботи з цією командою», - заявив Павлов, пише Трибуна