Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний, у коментарі Dynamo.kiev.ua, виступив із спростуванням інформації про те, що він нібито не зможе керувати грою своєї команди з тренерської лавки в матчі з київським «Динамо», який відбудеться в цей понеділок у рамках 22 туру чемпіонату України.
«Інформація про те, що я був видалений в поєдинку попереднього туру» Зорею «- це брехня, неправда! Ніхто мене не видаляв. І я навіть не знаю, хто міг написати цю нісенітницю про те, що я не зможу керувати грою «Говерли» у матчі з «Динамо» з тренерської лавки. У грі із «Зорею» на трибуни пішов тренер воротарів нашої команди. Я ж був присутній в технічній зоні з першої і до останньої хвилини матчу. Повторюся, мене ніхто не видаляв - це абсолютна неправда. Так що під час поєдинку з «Динамо» я буду присутній там, де і належить - на тренерській лавці», - сказав Грозний.