Дзанетті: без Києва не було б і ЛЧ

Динамо Київ 14 Жовтня, 05:58 683
Дзанетті: без Києва не було б і ЛЧ | 19-27
Капітан "Інтеру" згадує тріумфальний для своєї команди сезон.

На прохання ресурсу Football Italia розповісти про Жозе Моуріньйо Хавьер відповів: "У Києві, в матчі з "Динамо" після першого тайму ми програвали, і це закривало нам шлях у наступні етапи Ліги Чемпіонов". Дзанетті згадує, як тоді у перерві португальській тренер сказав, що вони повинні по-справжньому битися заради перемоги, а потім змінив двох захисників на двох форвардів. Нагадаємо, що це сталося у листопаді 2009 року, коли "Інтер" переміг "Динамо" з рахунком 2:1.

"Однак найдивніше в тому, що як тільки вийшли ми після перерви на поле, то вже знали, що переможемо", - завершує Дзанетті.