На прохання ресурсу Football Italia розповісти про Жозе Моуріньйо Хавьер відповів: "У Києві, в матчі з "Динамо" після першого тайму ми програвали, і це закривало нам шлях у наступні етапи Ліги Чемпіонов". Дзанетті згадує, як тоді у перерві португальській тренер сказав, що вони повинні по-справжньому битися заради перемоги, а потім змінив двох захисників на двох форвардів. Нагадаємо, що це сталося у листопаді 2009 року, коли "Інтер" переміг "Динамо" з рахунком 2:1.
"Однак найдивніше в тому, що як тільки вийшли ми після перерви на поле, то вже знали, що переможемо", - завершує Дзанетті.