Голландський динамівець Джермейн Ленс на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував перемогу над «Говерлою».
«Ми провели хорошу гру, хлопці. Тепер готуємось до наступного матчу!», - пише Ленс, прикріпивши наступне фото.

Голландський динамівець Джермейн Ленс на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував перемогу над «Говерлою».
«Ми провели хорошу гру, хлопці. Тепер готуємось до наступного матчу!», - пише Ленс, прикріпивши наступне фото.
