Олександр Шовковський: "Я двадцять один рік в «Динамо»"

Динамо Київ 14 Жовтня, 08:52 1452
Олександр Шовковський: Я двадцять один рік в «Динамо» | 19-27
Голкіпер київського "Динамо" розповів про вплив свого авторитету на партнерів по команді.

Голкіпер київського "Динамо" розповів про вплив свого авторитету на партнерів по команді.

- Я двадцять один рік граю в цій команді. І, безумовно, хлопці до мене прислуховуються. Користуючись цим, я намагаюся донести до них розуміння самовіддачі, відповідальності. І на цю тему з головним тренером я, звичайно ж, розмовляв. Щоб гравці слухали його, можливо, моїми словами, - цитує Шовковського «Комсомольська правда в Україні».