Андрій П`ятов: "До Сан-Марино готуємося серйозно"

Динамо Київ 14 Жовтня, 10:16 1008
Андрій П`ятов: До Сан-Марино готуємося серйозно | 19-27
Голкіпер збірної України поділився своїми думками перед матчем з Сан-Марино.

- Не скажу, що ми сильно проти Польщі зіграли, були негативні моменти. На це тренери звернули увагу. Але головне, що ми виграли. Зіграли погано, але добилися результату, бувають такі ігри. Ми розбирали свою гру на теорії, а завтра, я думаю, вже розберемо і майбутнього суперника, тому що до Сан-Марино ми готуємося серйозно. Наше завдання - виграти. Ну і будемо сподіватися на поляків, - сказав Андрій в ефірі телеканалу «Футбол».

Нагадаємо, у напруженому матчі українці перемогли поляків з рахунком 1:0.