Тимощук: У Лізі чемпіонів хочу зіграти проти "Баварії"

Світовий футбол 29 Серпня, 11:15 1081
Тимощук: У Лізі чемпіонів хочу зіграти проти Баварії | 19-27
Півзахисник російського "Зеніту" Анатолій Тимощук розповів, з якими клубами хотів би зустрітися у груповому етапі Ліги чемпіонів.
Півзахисник російського "Зеніту" Анатолій Тимощук розповів, з якими клубами хотів би зустрітися у груповому етапі Ліги чемпіонів. 

"Звичайно, хотілося б зустрітися з "Баварією". Мені завжди цікаво грати проти тих команд, в яких я був. А з ким я б не хотів, нема значення. Хто попадеться, з тим і будеш грати. Я б хотів, щоб була "Баварія". Якщо буде хтось з України, теж буде дуже приємно", - розповів Анатолій Тимощук офіційному сайту "Зеніту".