В`ячеслав Шевчук: "Після невдалого старту збірної України для нас кожна гра остання"

Динамо Київ 14 Жовтня, 10:46 1185
В`ячеслав Шевчук: Після невдалого старту збірної України для нас кожна гра остання  | 19-27
Захисник збірної України прокоментував підготовку команди до матчу з Сан-Марино, а також заявив, що збірна Польщі буде боротись у матчі з Англією.

"Вважаю, що полякам це під силу. Як би там не було, але у них в складі грають футболісти високої кваліфікації, багато з яких представляють провідні європейські чемпіонати. Тому з настроєм у команди проблем бути не повинно. Захочуть закінчити кваліфікацію на мажорній ноті. Вони не стануть грати абияк, тим більше підтримка своїх фанатів їм гарантована. У Харкові була значна армія вболівальників збірної Польщі. Упевнений, приїде їх чимало і в Лондон. Команда гратиме для своїх уболівальників і за своє ім'я.

Після невдалого старту для нас кожна гра, як остання. Це відбилося і на стартовому відрізку зустрічі, було присутнє деяке хвилювання. Про це свідчать і дві жовті картки після перших хвилин зустрічі. Настрій зашкалював, до нього додалася відповідальність за результат, який в підсумку нам і вдалося здобути ", - сказав Шевчук.