Захисник «Динамо» 2000-х років Андрій Несмачний згоден з тим, що арбітри упереджено ставляться до команди Олега Блохіна.
- "Всі прекрасно розуміють - влада змінилася. Раніше всі говорили про те, що судді нібито підсуджують «Динамо», але такого як зараз не було ніколи.
Арбітри трактують ті чи інші моменти як хочуть.
Одним словом - хто платить гроші, той і замовляє музику.
Мабуть, це якась помста за минулі роки", - цитує Андрія СЕ.