Андрій НЕСМАЧНИЙ: "Динамо" мстять за минулі роки"

Динамо Київ 29 Серпня, 12:06 952
Андрій НЕСМАЧНИЙ: Динамо мстять за минулі роки | 19-27
Захисник «Динамо» 2000-х років Андрій Несмачний згоден з тим, що арбітри упереджено ставляться до команди Олега Блохіна.
Захисник «Динамо» 2000-х років Андрій Несмачний згоден з тим, що арбітри упереджено ставляться до команди Олега Блохіна.

- "Всі прекрасно розуміють - влада змінилася. Раніше всі говорили про те, що судді нібито підсуджують «Динамо», але такого як зараз не було ніколи.

Арбітри трактують ті чи інші моменти як хочуть.

Одним словом - хто платить гроші, той і замовляє музику.

Мабуть, це якась помста за минулі роки", - цитує Андрія СЕ.