Капітан "Інтера" Хав'єр Дзанетті, який відновлюється зараз після травми, розповів, що Жозе Моуріньо - один з кращих тренерів, з яким йому коли-небудь доводилося працювати. На прохання журналіста розповісти трохи про португальського наставника, "Трактор" відреагував таким чином:
- У Києві, в матчі з "Динамо" після першого тайму ми програвали, і подальшу участь у Лізі Чемпіонів здавалося примарним, наводить слова Дзанетті Football Italia. У роздягальні Моуріньо сказав нам, що ми повинні по-справжньому битися заради перемоги. Він зняв двох захисників і випустив замість них двох форвардів. І "Інтер" переміг! Однак найдивніше в тому, що коли ми тільки вийшли після перерви на поле, то вже знали, що зможемо виграти.
Нагадаємо, що цей матч, про який розповідає капітан "Інтера" відбувся 4 листопада 2009 року. Нерадзуррі перемогли завдяки голам Дієго Міліто і Веслі Снейдера на 86 -й і 89- й хвилинах відповідно. Проте відзначимо, що Дзанетті дещо спотворює факти. Так, Моурінью дійсно зробив дві заміни відразу після перерви, але разом з нападаючим Балотеллі на полі з'явився півзахисник Тіаго Мотта.