Андрій ВОРОНІН: "Якщо тренер вважатиме, що я потрібен збірній, я завжди буду готовий допомогти"

Динамо Київ 14 Жовтня, 18:40 1106
Андрій ВОРОНІН: Якщо тренер вважатиме, що я потрібен збірній, я завжди буду готовий допомогти | 19-27
Нападник московського "Динамо" Андрій Воронін прокоментував заяву головного тренера збірної України Михайла Фоменко, який заявив, що не проти повернення Вороніна в національну збірну

"Мені дуже приємно, що мене пам'ятають. Яка моя позиція? Вона може бути тільки однією. Я завжди з гордістю одягав футболку збірної України і для мене це завжди було величезною честю. Після Євро-2012 я вирішив закінчити свої виступи у збірній, але якщо тренер вважатиме, що я потрібен команді і він на мене розраховує, то я завжди готовий буду допомогти", - заявив Воронін.