Голландський динамівець Джейрмейн Ленс віддає належне фанам «біло-синіх».
«Не зважаючи ні на що, підтримка в Києві - чудова», - пише Ленс у своєму профілі в соціальній мережі «Інстаграм», додаючи наступне фото.

Голландський динамівець Джейрмейн Ленс віддає належне фанам «біло-синіх».
«Не зважаючи ні на що, підтримка в Києві - чудова», - пише Ленс у своєму профілі в соціальній мережі «Інстаграм», додаючи наступне фото.
