Легендарний Дієго Марадона, який свого часу захищав кольори «Наполі«, перед півфінальною грою Ліги Європи проти «Дніпра« звернувся до нинішніх футболістів італійської команди, - інформує terrikon.com.
«Наполі«, переможи і примусь мене знову мріяти! Я сподіваюся, що «Наполі« нарешті принесе всім велику радість. Зосередьтеся на трофеї і ви увійдете в історію, як це зробив мій «Наполі« 26 років тому, - цитує Марадону італійська преса.