- Мені Ребров з Шевченком подобалися, яких хотів забрати з Києва. Я з ними навіть зустрічався. На жаль, не вийшло, - наводить слова Романцева «СЕ».
Реброва та Шевченка хотіли бачити у «Спартаку»
Колишній тренер «Спартака» Олег Романцев розчарувався не зумівши переманити легендарних динамівців Сергія Реброва та Андрія Шевченка з київського «Динамо».