Вболівальники повибігали на поле НСК «Олімпійського», щоб привітати «Дніпро». ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 14 Травня, 21:30 4828
Вболівальники повибігали на поле НСК «Олімпійського», щоб привітати «Дніпро». ФОТО + ВІДЕО    | 19-27
Після фінального свистку, який сповістив про вихід «Дніпра» у фінал Ліги Європи, поле НСК «Олімпійського» заповнилося щасливими вболівальниками.