За доброю традицією переможне селфі з роздягальні «Дніпра». ФОТО

Футбол України 14 Травня, 21:40 4882
За доброю традицією переможне селфі з роздягальні «Дніпра». ФОТО   | 19-27
Традиційне фото на удачу після перемоги у свій «Інстаграм» виклав Євген Коноплянка.

- Варшава чекай. Клуб «Дніпро» - це сила. Всіх з перемогою, - написав Євген.