- Варшава чекай. Клуб «Дніпро» - це сила. Всіх з перемогою, - написав Євген.
Посилання скопійовано
© 2013, 1927.com.uaВсі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua