Відомий російський коментатор Олександр Шмурнов у своєму «Твіттері» привітав «Дніпро» з перемогою над італійським «Наполі».
«Вітаю! Хоч і вболівав за «Наполі». Але - молодці, солідно зіграли і по-мужицьки витримали», - пише Шмурнов.
Відомий російський коментатор Олександр Шмурнов у своєму «Твіттері» привітав «Дніпро» з перемогою над італійським «Наполі».
«Вітаю! Хоч і вболівав за «Наполі». Але - молодці, солідно зіграли і по-мужицьки витримали», - пише Шмурнов.