Кравченко: Хотілося б зіграти з клубом Бундесліги

Футбол України 30 Серпня, 10:03 634
Кравченко: Хотілося б зіграти з клубом Бундесліги | 19-27
Півзахисник "Дніпра" Сергій Кравченко прокоментував матч проти "Нимме Калью", а також зізнався, що в груповому етапі Ліги Європи хотів би зустрітися з німецьким клубом.
Півзахисник "Дніпра" Сергій Кравченко прокоментував матч проти "Нимме Калью", а також зізнався, що в груповому етапі Ліги Європи хотів би зустрітися з німецьким клубом. 

"Я думаю, що 2:0 - це нормальний результат. Може, хтось хотів 5:0, 10:0, але, напевно, зараз такий футбол, що нелегко грати з будь-якою командою.

Від нас, звичайно, мало що залежить, але хотілося б зіграти з клубом Бундесліги, тому що я дуже люблю цей чемпіонат", - сказав Кравченко.

Нагадаємо, жеребкування групового етапу Ліги Європи відбудеться сьогодні.