Рибка: "Я ще не динамівець"

Динамо Київ 15 Жовтня, 14:15 1590
Рибка: Я ще не динамівець | 19-27
Унікальний випадок - воротар невідомо якого клубу і "вже не динамівець", і "ще не динамівець" одночасно.

Олександр Рибка зазначив у інтерв’ю порталу ukrfootball.in.ua, що тренування у столичному клубі - це лише тренування, не більш того. "Наголошую: я ще не динамівець!", - повідомляє маестро фігур із середніх пальців. До речі, про "фігури" - сам Рибка пояснює, що той знак було адресовано не прихильникам "Динамо", а "дилетантам, які посміли ображати мене, викрикуючи в мій бік різні неподобства!!!"

Також він додає, що головне - це привести себе до ладу, а конкуренції він не боїться взагалі, бо "вже давно виборов своє місце у футболі України".