Євген Хачеріді: «З основою «Дніпра», напевно, було б легше»

Динамо Київ 18 Травня, 09:22 1886
Євген Хачеріді: «З основою «Дніпра», напевно, було б легше»  | 19-27
Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді після матчу з «Дніпром» розповів, як почувається в ролі чемпіона.

Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді після матчу з «Дніпром» розповів, як почувається в ролі чемпіона.

- Всі дуже задоволені! Багато хто не був чемпіоном, особисто я вже шість років у команді і ще жодного разу не був чемпіоном. Усі щасливі!

Що відбувалося в роздягальні?

- Шампанське, всі раділи, обливалися, як завжди в таких випадках

- Що президент говорив?

- Привітав, сказав, що молодці. Вважаю, ми заслужено стали чемпіонами цього року.

- Чи можна назвати матч чемпіонським?

- Так. Ще хотів би сказати спасибі вболівальникам за те, що зібрався майже повний стадіон, ми відчували їхню підтримку, і, звичайно, хотілося при своїх трибунах стати чемпіонами. Слава Богу, що в кінці забили, адже гра складалася важко. Але ми перемогли і тепер готуємося до «Олімпіка».

- Чому так довго не вдавалося забити?

- Ви бачили: «Дніпро» - дуже серйозна команда. Говорили, вони будуть грати другим або третім складом, але навіть у ньому - дуже серйозні гравці. У них амбітна команда, вони не хотіли нам програвати, тому нам було важко. Можна сказати, гра була рівною.

- З основним складом було б простіше?

- Гадаю, так. Молоді гравці хочуть грати в основі, ось вони і доводили це право. Можливо, з основним складом було б трохи легше. Але головне, що все добре закінчилося.

- Наша оборона була бездоганною?

- Ну, як сказати... Вони могли забити - я головою трохи невдало скинув м'яч, але головне, що не пропустили і знайшли свій момент в атаці, хоча і до гола у нас були шанси відзначитися. Ми стали чемпіонами заслужено.

- Головне завдання виконано, які тепер плани на Кубок України?

- Усі хочуть вийти у фінал і перемогти там. Потрібно проходити «Олімпік», а ви бачите, наскільки нам важко з ними грати. Але докладемо всіх зусиль, щоб їх пройти, ми просто зобов'язані це зробити!