Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у своєму «Твіттері» вітає «біло-синіх» з чемпіонством.
«Динамо» Київ - чемпіон України! Вітаю Сергія Реброва та команду з заслуженим першим місцем! Молодці!», - написав Вакарчук.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у своєму «Твіттері» вітає «біло-синіх» з чемпіонством.
«Динамо» Київ - чемпіон України! Вітаю Сергія Реброва та команду з заслуженим першим місцем! Молодці!», - написав Вакарчук.
