Захисник «Динамо-2» Рудольф Сухомлинов у нинішньому сезоні мав не дуже багато ігрової практики в команді Олександра Хацкевича – у поточній першості він провів лише два матчі, вийшовши на заміну, тому клуб надав футболісту статус вільного агента.
Свою подальшу кар'єруСухомлинов продовжить у МФК«Миколаїв». Побувавши на перегляді і потренувавшись із новим колективом, Рудольф,який загалом провів за «Динамо-2» 23 матчі починаючиз сезону 2011/2012, зміг справити враження на наставника «Миколаєва» Олега Федорчука,вписавшись до його тактичних схем і командних взаємодій, після чого динамівцю запропонувалипідписати контракт.
У четвер уранці угоду, розраховану на один рік, було підписано. У новій команді РудольфСухомлинов буде виступати під №8.