- У першому таймі сподобався настрій команди, ми були зібрані. А другий провалили. Наприкінці потворно зіграли в обороні, чим і скористався суперник.
- Помітно, що ти додаєш з кожним матчем, багато забиваєш. Тобі зручніше грати на вістрі фактично у штрафній суперника або ж ближче до півзахисту, отримуючи м'яч з глибини ?
- Так, забиваю, але все ж потрібно працювати над реалізацією, адже є моменти, які обов'язково потрібно реалізовувати. Зокрема, у нас було кілька хороших можливостей забити за рахунку 1:0, але ми не зуміли.
А що стосується позиції на полі, то можу зіграти як і на вістрі, так і відтягнутого нападника. Але все ж найкомфортніше почуваюся безпосередньо у штрафному майданчику.
- Ти регулярно забивав за випускників динамівської академії. Зараз же став грати і забивати за U -19 і «дубль». Як дався цей перехід із юнацького до молодіжного футболу?
- Не сказав би, що рівень футболу в U-19 і ДЮФЛУ сильно відрізняється. А виступи за дублюючий склад дають мені, у першу чергу, впевненість у власних силах у поєдинках за U-19. І, звичайно ж, досвід.
- Зараз «Динамо» знаходиться в непростому положенні, коли доля виходу в наступний етап турніру вирішиться лише в останньому матчі. У якому настрої зараз команда ?
- Ми вже забули матч з «Ворсклою» і будемо налаштовуватися на «Волинь». Нам під силу перемогти і ми готові грати з будь-якою командою.