Вінгер київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко після матчу з «Олімпіком» «дав відчути поле» своєму малому синові Івану Ярмоленко.
«Є перший гол», - пише Андрій в своєму «Інстаграм», додаючи наступне фото.

Вінгер київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко після матчу з «Олімпіком» «дав відчути поле» своєму малому синові Івану Ярмоленко.
«Є перший гол», - пише Андрій в своєму «Інстаграм», додаючи наступне фото.
