Колишній президент сімферопольської «Таврії» Сергій Куніцин заявив про ймовірну реанімацію цього футбольного клубу і старт в другій лізі українського футболу.
За словами Куніцина, в його планах відродити сімферопольську «Таврію» з тим, щоб вона взяла старт з другої ліги українського футболу, і проводила свої домашні матчі в Херсоні, пише видання «atn.ua».