Після перемоги «Волині» над донецьким «Олімпіком» Ерік Бікфалві розповів про гру і про своє майбутнє журналісту телеканалу Футбол2.
Варто відзначити, що румунський легіонер відповідав російською мовою.
- Ерік, Ваше враження від сьогоднішнього матчу?
- Найголовніше, що вийшло виграти, трохи важко грати. Друга година дня – дуже жарко. Вся команда дуже добре грала.
- Задоволені собою, забили і віддали гольовий пас?
- Так, я забив і віддав передачу на Кобу (Кобахідзе, - прим. FootBoom.com), він забив гол. Я люблю, коли команда виграє.
- У Вас 16 голів: близько звання кращого бомбардира, це є для Вас метою?
- Спочатку не думаєш на якому будеш місці, 1-му, 2-му, 3-му. Зараз попереду ще одна гра і я спробую зробити все, щоб бути першим.
- Раніше Ви так багато не забивали.
- Все завдяки важкій роботі. Ми працюємо на тренуваннях. Раніше був шанс потрапити в Лігу Європи. Зараз залишається ще одна гра до кінця чемпіонату, після чого буду міркувати, що робити далі.
- У румунській пресі прозвучало, що Ви не будете залишатися в Луцькій «Волині». Можете підтвердити?
- Та я не буду залишатися у «Волині». Я хочу спробувати себе в кращій команді. Не знаю поки що на 100% в якій. У мене є ще можливість показати себе у збірній Румунії і потім подумаю, що для мене краще.
- Жуніор Мораєс вирішив залишитися в Україні і прийняти пропозицію київського «Динамо». Ви в Україні залишитеся?
- Є шанс залишитися. Я люблю Україну, у мене тут немає проблем. Я можу залишитися і продовжити кар'єру в трьох клубах: «Дніпро», «Шахтар» або «Динамо». Це ті три команди, за які я готовий виступати.