Колишній тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін залишив крісло «керманича» «Мордовії».
Про це в своєму «Твіттері» повідомив журналіст Дмитро Шнякін.

Колишній тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін залишив крісло «керманича» «Мордовії».
Про це в своєму «Твіттері» повідомив журналіст Дмитро Шнякін.
