Гжегош Крихов′як: «Нам повинно бути соромно»

Динамо Київ 16 Жовтня, 05:59 795
Гжегош Крихов′як: «Нам повинно бути соромно» | 19-27
Хавбек "Кадри" Гжегош Крихов′як дав коментар грі збірної Польщі на «Вемблі» та підсумував результат цієї відбірної кампанії до чемпіонату світу в Бразилії.

 «Нам повинно бути соромно – сказав Крихов'як в інтерв'ю TVP - Я думаю, що було кілька хороших моментів, і вони повинні були реалізовуватись. Ми повинні вирішити цю проблему, і я сподіваюся, що наша гра зрештою, буде виглядати краще , - додав він.

Нагадаємо, біло-червоні в групі Н зайняли четверте місце, випередивши лише Молдову та Сан-Марино.